English
Про Інститут | Наукові підрозділи | Аспірантура | Публікації | Державні закупівлі | Платні послуги | Спеціалізована рада
Агрометеорологічне моделювання
     Приходькіна Вікторія Сергіївна
Писаренко Лариса Анатоліївна

Спеціалізовані вчені ради PhD

Інформація про захисти дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії в разових радах

Разова спеціалізована вчена рада Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС України та НАН України  (наказ вченої ради від 21.07.2022 р.) з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Писаренко Лариси Анатоліївни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 10 - Природничі науки за спеціальністю 103 - Науки про Землю.
Захист дисертації відбудеться за адресою: м. Київ, проспект Науки, 37, Зала засідань, к.9, Український гідрометеорологічний інститут ДСНС України та НАН України.

ПІБ здобувача Писаренко Лариса Анатоліївна
Тема дисертації Вплив знеліснення на регіональні кліматичні характеристики в Україні на основі чисельного ретроспективного експерименту
Науковий керівник к.ф.-м.н., с.н.с. Краковська Світлана Володимирівна
На здобуття наукового ступеня доктор філософії
Галузь науки 10 - Природничі науки
Спеціальність 103 - Науки про Землю
Склад ради Наказ вченої ради про утворення разової спеціалізованої вченої ради № 16 від 21.07.2022

Голова ради:
1. Горбачова Людмила Олександрівна, завідувач відділу гідрологічних досліджень Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС України та НАН України, доктор географічних наук, старший науковий співробітник.

Рецензенти:
2. Кривобок Олексій Анатолійович, завідувач лабораторії супутникових досліджень відділу моніторингу атмосфери Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС України та НАН України, кандидат географічних наук, старший науковий співробітник.
3. Шпиг Віталій Михайлович, завідувач відділу фізики атмосфери Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС України та НАН України, кандидат географічних наук.

Опоненти:
4. Хохлов Валерій Миколайович, проректор з навчально-методичної роботи Одеського державного екологічного університету, доктор географічних наук, професор кафедри метеорології та кліматології.
5. Шевченко Ольга Григорівна, заступник декана з наукової роботи та міжнародного співробітництва географічного факультету, доктор географічних наук, доцент кафедри метеорології та кліматології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Примірник дисертації Дисертація

Файл КЕП дисертації
Трансляція захисту дисертації https://www.youtube.com/channel/UCeXlJKlZRXEnGfrIha5Jy0w
Дата захисту буде повідомлено додатково
Рецензії  
Відгуки опонентів  
Аудіозапис захисту  
Відеозапис захисту  
Рішення разової спеціалізованої вченої ради  

© УкрГМІ 2022вгору