English
Про Інститут | Наукові підрозділи | Аспірантура | Публікації | Державні закупівлі | Платні послуги
Агрометеорологічне моделювання
     

РОЗРОБКИ
НАШІ РОЗРОБКИ

Дослідно–конструкторські роботи в УкрГМІ було розпочато на початку 1960 р. у зв’язку з необхідністю забезпечення досліджень з активних впливів на хмари з метою регулювання опадів. Основною метою цих робіт було створення літаків-метеолабораторій, а також спеціальної наземної та літакової апаратури, необхідної для дослідження атмосфери і виконання робіт по активному впливу на хмари і тумани.

В останнє десятиріччя напрямками робіт в УкрГМІ в галузі технічних розробок стала модернізація гідрометеорологічної мережі спостережень та автоматизація гідрометеорологічних вимірювань. В цей період в УкрНДГМІ було розроблено автоматизований актинометричний комплекс (ААК), ваговий та електронний снігоміри, метеорологічна щогла, морська вимірювальна рейка, снігомірні рейки.

Останнім часом в УкрГМІ значна увага приділяється розробленню методологій довготермінових прогнозів погоди, чисельних моделей, прогнозування небезпечних гідрометеорологічних явищ, удосконаленню інформаційного забезпечення у галузі гідрометеорології та оцінки стану поверхневих вод України, впровадженню систем прийому та обробки цифрових супутникових даних з геостаціонарних полярно-орбітальних метеорологічних супутників.

© УкрГМІ 2022вгору