English
Про Інститут | Наукові підрозділи | Аспірантура | Публікації | Державні закупівлі | Платні послуги
Агрометеорологічне моделювання
     

Міністерство екології та природних ресурсів України сумісно з Державним агентством водних ресурсів України на своїх сторінках у facebook проводить інформаційну акцію, спрямовану на зменшення забруднення поверхневих вод України сполуками фосфору

https://www.facebook.com/minpryrody/
https://ru-ru.facebook.com/davr.gov.ua

Інформаційні матеріали зазначеного заходу підготовлені за участі науковців відділу гідрохімії Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС України та НАН України.

Відеоматеріали можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=2MYnNtNmCE0До Дня Дніпра організовано конкурс:
«Мій улюблений пральний порошок - без вмісту сполук фосфору»

Мабуть, багато з нас помічали, що з кожним роком інтенсивність «цвітіння» Дніпровської води зростає, і основною причиною цього є надмірний ріст синьозелених водоростей завдяки надходженню значної кількості фосфоровмісних сполук. Зокрема, вони надходять з фосфоровмісними пральними засобами.

Кожен з нас може зробити свій внесок у зменшення «цвітіння» води, обираючи пральний засіб, який не містить фосфатів та фосфонатів.

Які саме пральні порошки не містять фосфати і фосфанати? Якими Ви користуєтесь? Вивчайте склад порошку і допоможіть створити загальний каталог пральних засобів.

Умови конкурсу:

Під цим дописом у Facebook зазначте назву свого улюбленого прального порошку, що не містить у своєму складі фосфатів і фосфонатів, та додайте фото, на якому видно склад цього порошку (врахуйте, що просто назва «еко» на упаковці не завжди відповідає складу).

Термін: з 1.06.2018 по 04.07.18 опівночі.

Переможці:

100 перших дописувачів матимуть змогу отримати символічні браслети під час святкування Дня Дніпра 07.07.2018 (Поштова площа, м. Київ). Іногороднім браслети будуть надіслані поштою.

Оцінюватися буде не лише швидкість реакції учасників, а також їх креативність та активність. До уваги будуть братися лише ті коментарі, де вказані пральні засоби, що не містять у своєму складі фосфатів та фосфонатів.

Результати

  • За результатами коментування буде складено каталог пральних засобів без вмісту сполук фосфору, і найпопулярніші з них буде оголошено на святі.
  • Обираючи такі порошки, ми всі разом зменшимо «цвітіння» Дніпра та забезпечимо собі приємне літнє купання.
Запрошуємо до участі у конкурсі всіх бажаючих!

© УкрГМІ 2022вгору