English
Про Інститут | Наукові підрозділи | Аспірантура | Публікації | Державні закупівлі | Платні послуги
Агрометеорологічне моделювання
     

Візит українських фахівців до Національної служби погоди США (12-16 жовтня 2015 р.)

12-16 жовтня 2015 р. під час робочої поїздки Директора Українського гідрометеорологічного центру Кульбіди М.І. та завідувача відділу фізики атмосфери Українського гідрометеорологічного інституту Шпига В.М. до США відбулася низка зустрічей із колегами з Національної метеорологічної служби США (NWS), Національної агенції з атмосферних і океанічних досліджень (NOAA) та Національного центру передбачення стану навколишнього середовища (NCEP) США.

У рамках вищезгаданих заходів українські фахівці представили здобутки вітчизняної гідрометеорологічної галузі, ознайомилися із структурою NWS і комунікативною системою між організаціями різного рівня, номенклатурою прогностичних продуктів та досвідом США щодо способів доведення прогнозів погоди до користувачів, системою оповіщення населення про небезпеку виникнення або проходження небезпечних та стихійних гідрометеорологічних явищ тощо.

Під час зустрічі із Директором та Заступником директора з наукових питань NWS обговорювалися спільні проблеми, можливості поглиблення і розширення співпраці в майбутньому та участі України, як партнера США, у проекті NWS “Погодоготова нація”. Концепція проекту полягає в розбудові засад стійкості суспільства перед загрозою зростаючої вразливості до екстремальних гідрометеорологічних явищ. Вона включає в себе поліпшення інформаційного забезпечення в широкому діапазоні областей для підтримки управлінських рішень у галузі водозабезпечення, розуміння пов’язаних із кліматом ризиків, економічної ефективності, охорони здоров’я та екології. Прогностичні продукція і послуги при цьому орієнтовані на потреби користувачів, у першу чергу. з метою захисту життя і майна, підвищення рівня національної економіки і підтримки зростаючої потреби в екологічній інформації.

Директор Українського гідрометеорологічного центру Кульбіда М.І. та завідувач відділу фізики атмосфери Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС України та НАН України Шпиг В.М. разом із колегами зі Сполучених Штатів Америки біля будівлі NOAA

На фото Директор Українського гідрометеорологічного центру Кульбіда М.І. та завідувач відділу фізики атмосфери Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС України та НАН України Шпиг В.М. разом із колегами зі Сполучених Штатів Америки біля будівлі NOAA.
© УкрГМІ 2022вгору