English
Про Інститут | Наші розробки | Конференції | Проекти | Супутникові зображення | Агрометеорологічне моделювання
ЗМІ про нас | Відділи | Аспірантура | Публікації | Державні закупівлі | Прогноз погоди | Система грозопеленгації
     


Презентація системи грозопеленгації
Програма презентації Презентації
Список учасників
Фотографії

Список учасників

Український гідрометеорологічний інститут ДСНС та НАНУ України
1. Володимир Іванович Осадчий – директор
2. Юрій Богданович Набиванець – заступник директора з наукової роботи
3. Олексій Анатолійович Кривобок – завідувач лабораторії супутникових досліджень стану атмосфери

Украерорух
4. Ірина Василівна Садичко – головний інженер-метеоролог
5. Руслан Володимирович Гуцан – заступник директора

Український авіаційний метеорологічний центр
6. Тетяна Володимирівна Шкуліпа – директор
7. Олександр Миколайович Ющенко – заступник директора
8. Ірина Миколаївна Завалнюк – фінансовий директор

Гідрометеорологічний центр (ГМЦ)
9. Микола Іванович Кульбіда, директор
10. Олена Володимирівна Григорова, синоптик ІІ категорії
11. Оксана Володимирівна Нікіфорова, синоптик І категорії

Національна Академія Наук України
Відділення Наук про землю
12. Пономаренко Олександр Миколайович, Академік-секретар

Державна служба України з надзвичайних ситуацій
13. Ірина Леонідівна Гроховецька – начальник Управління гідрометеорології

Білоруський гідрометеорологічний центр
14. Олег Іванович Солоніков – голова відділу вимірювального устаткування
15. Сергій Юрійович Зайков – голова відділу міжнародних відносин

Компанія MeteOSS (Білорусія)
16. Олександр Гапеєв

Гідрометеорологічна служба збройних сил України
17. Равіль Ревкатович Мусін, Полк., начальник Служби
18. Сергій Данилович Кислов

Державний науково-інженерний центр систем контролю та аварійного реагування
19. Олег Анатолійович Пуртов, канд.фіз.мат.наук, заступник начальника відділу
перспективного планування, науково-технічної експертизи і стандартизації

Державна Служба України з безпеки на транспорті
20. Олександр Гончар – голова відділу диспетчерів

Укравтодор
21. Олег Федоренко – голова відділу утримання доріг

Енергоатом
22. Віктор Іванович Іршенко – голова відділу аварійного реагування

Корпорація Сварог
23. Олена Дорош - керівник проектів

ДП МА «Бориспіль»
24. Віталій Сергійович Копаниця - начальник комплексу аеродромно-технічного забезпечення
25. Володимир Трохимович Урілов - начальник відділу виробництва аеродромної служби

Аеропорт «Київ»
26. Олег Любінський - керівник служби з контролю за безпекою польотів та аеронавігаційної підтримки

Мережа автозаправок «ОККО»
27. Олександр Михайлович Гегедиш - віце-президент з розвитку та технічного забезпечення
28. Вячеслав Петрович Третьяк – голова відділу технічного забезпечення

Укренерго
29. Віталій Борисович Зайченко – заступник директора, голова диспетчерів
30. Андрій Вікторович Коваль – заступник начальника відділу мереж
31. Костянтин Михайлович Осадчий – головний енергетик відділу обслуговування мереж

Дизайн MEDuza Studioвгору